Úvod » Výbavička - celý set

Výbavička - celý set

Výbavička – celý set je základ vybavení do postýlky pro miminko

 

Obsah výbavičky

Péřová zavinovačka Klasik, která se dá díky čtvercovému tvaru později využít také jako peřinka do postýlky. Rozměr zavinovačky je 80× 80 cm.


Péřový polštářek, jenž velmi úspěšně odbourává riziko upřednostňování otočení hlavičky dítěte k jedné straně i symetrického či asymetrického oploštění záhlaví. Žádný jiný materiál nedokáže péřový polštářek nahradit. Rozměr polštářku je 40× 60 cm.

Mantinel do postýlky. Rozměr je 30× 140 cm. Mantinel se využívá na obvodu postýlky, aby bylo miminko chráněno před průvanem a mělo ohraničený prostor. Později mantinel brání nárazu hlavičky na hrany postýlky, když miminko začne být aktivnější.

Zavinovačka se skládá ze sypkoviny, plněné speciální kombinací prachového a draného peří, a z potahu ze 100% bavlny, který je na zip, takže se dá kdykoliv sundat a libovolně prát.

Materiály použité na výrobu zavinovaček mají atestaci Oeko-Tex Standardna výrobky pro děti do tří let.

 

 

Řadit podle 
Výrobce  


Cena 2 980 Kč (122 EUR)

skladem
doprava zdarma

Materiály a údržba

Povlaky na zavinovačku i polštářek jsou ze 100% bavlny a klasicky pratelné na 40°C jako běžné povlečení na peřiny.

Zavinovačku je třeba často načechrávat a vždy, když v ní miminko nespí, větrat (v létě na slunci, v zimě na mrazu).

Sypek je naplněn 100% husím peřím. Proto je potřeba o něj pečovat jako o péřový výrobek. Je možné jej také prát, pokud máte doma sušičku. Lze jej vyprat na 30°C a poté – s míčky do sušičky, nebo s tenisáky – dát do sušičky. Míčky zajistí, že během cyklu bude peří načechráváno.